Wnętrze – Twoją wizytówką.

Wnętrze – Twoją wizytówką.

|3 lipca 2015
WNĘTRZE, KTÓRE WPRAWI CIĘ W DOBRY NASTRÓJ JUŻ OD WEJŚCIA?

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie – to zasada dotycząca również naszych czterech kątów. Gdy wchodzimy do środka, zawsze najpierw trafiamy do przedpokoju. W nowoczesnych mieszkaniach bywa on połączony z kuchnią i salonem. To właśnie te pomieszczenia w pewien sposób oddają charakter gospodarza dlatego wart zadbać by odzwierciedlały wnętrze naszej osobowości.

Zanim rozpoczniemy remont, musimy zdefiniować swoje potrzeby, ubrać je w funkcjonalną przestrzeń i nadać jej estetyczną formę. To etap, kiedy warto zasięgnąć pomocy architekta, który zgodnie z naszymi oczekiwaniami precyzyjnie zaplanuje i rozrysuje projekt wymarzonego mieszkania. Architekt również poprowadzi nadzór nad ekipami wykonawczymi, tak aby przebieg robót odbywał się sprawnie, we właściwej kolejności i zgodnie z projektem.

WYRAZIĆ SIEBIE,

Za pomocą obrazów można udekorować praktycznie każdą przestrzeń w domu. Przy wyborze obrazu zawsze należy kierować się indywidualnym stylem i poczuciem estetyki, tylko wtedy wprowadzone zmiany będą korzystnie wpływać na nasze samopoczucie w domu. Designerski plakat w modnym obecnie stylu vintage, zdjęcie lifestylowe czy obraz z widokiem dużego miasta sprawdzą się zarówno w klasycznie, jak i nowocześnie urządzonych salonach i sypialniach. Z kolei plakat w antyramie ze zdjęciem spiżarni z przysmakami, kolorowych owoców i warzyw czy krajobrazów śródziemnomorskich doskonale sprawdzi się w kuchni. W nowej aranżacji łazienki możemy czerpać z inspiracji morskich – fotografie nadmorskich plaż, kolorowych raf wodnych czy muszli – z pewnością uprzyjemnią czas podczas długich kąpieli.

sypialnia1_tapeta