Garderoby dla Ciebie.

Garderoby dla Ciebie.

|14 września 2016

Garderoby dla Ciebie.

PRZESTRZEŃ ZORGANIZOWANA. POZNAJ ROZWIĄZANIA PORZĄDKUJĄCE GARDEROBĘ

Tracisz zbyt wiele czasu na poszukiwania ubrań? Pojemna, odpowiednio zorganizowana szafa pozwoli Ci go zaoszczędzić. Dobrze rozplanowany układ szafy, wyposażenie jej w odpowiednie akcesoria umożliwiają zachowanie ładu i funkcjonalności. Poznaj najlepsze rozwiązania sugerowane przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Szafa i garderoba są prawdziwym królestwem ubrań, jednak każdy kolejny skarb, który do nich trafi nastręcza problemów z jego przechowywaniem. Zanim oddamy się szałowi zakupów warto przygotować miejsce na nasze nabytki.

– Podobnie jak aranżacja mieszkania, układ garderoby powinien być dobrze przemyślany i funkcjonalnie rozplanowany. Sekret perfekcyjnie uporządkowanej garderoby tkwi przede wszystkim w odpowiednio dobranych akcesoriach, które nie tylko wpłyną na utrzymanie wszystkich ubrań w idealnym stanie, ale także ułatwią korzystanie z jej zawartości.

Fundamentalną zasadą przy organizowaniu szafy jest podział rzeczy na używane często i sporadycznie. Na wyciągnięcie ręki zawsze powinny znajdować się rzeczy, po które sięgamy najczęściej. Ubrania, które zakładamy nie częściej niż dwa razy w miesiącu możemy usytuować w wyższych partiach szafy. Górne półki garderoby to także odpowiednie miejsce na ubrania sezonowe. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na Półki wysuwne uzyskamy dostęp do odzieży ułożonej w głębi szafy bez konieczności każdorazowego przekładania sterty ubrań.