MarCop – Opalewski & Petrzak -Specjaliści od Mebli

MarCop – Opalewski & Petrzak -Specjaliści od Mebli

|24 kwietnia 2018
Marcop jest autoryzowanym dealerem firmy Komandor- wiodącej marki będącej producentem systemów do drzwi przesuwnych o międzynarodowym zasięgu. Działamy w takich miastach jak: Radom, Grójec i Białobrzegi. Wieloletni staż w sprzedaży pozwolił wyrobić sobie markę godną zaufania, która zyskała pozytywną opinię! Sławę zyskaliśmy dzięki tworzeniu mebli na wymiar i drzwi przesuwnych, których wykonanie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klienów. Zastosowanie drzwi przesuwnych w szafach, jest idealnym rozwiązaniem, gdyż w ten sposób oszczędzamy miejsce znajdujące się przed nią i możemy je wykorzystać do postawienia innego mebla.
Nasza firma charakteryzuję się fachową pomocą w świadczeniu usług i docieraniu do potrzeb klienta. Jako producencki, dbamy, aby stworzone przez nas produkty, były wykonane z najwyższej jakości materiałów i według najnowszych trendów. Celem, jaki sobie postawiliśmy jest pełne zadowolenie użytkowników naszych produktów.

Na co stawiamy?

  1.  Produkowane przez nas meble są przede wszystkim wygodne. To klient decyduje o ilości skrzydeł i pólek w meblach, tak aby stworzyć idealne dla siebie rozwiązanie.
  2. Dbamy o to, by nasze produkty były proste w użytkowaniu i łatwe do utrzymania w czystości.
  3. Staramy się zabezpieczać nasze produkty przed uszkodzeniami. Wszystkie lustra i szkła są oklejone folią, aby dodatkowo ochronić je przed stłuczeniami.
  4. Elementy wnętrza mocujemy trwale i stabilne. Chcemy, by nasi kliencki mogli jak najdłużej czerpać zadowolenie z użytkowania naszych produktów.
  5. Proponujemy szeroką gamę kolorów drzwi i płyt laminowanych. W ofercie posiadamy także duży wybór wypełnień specjalnych np. rattanowych, luster, szyb mlecznych, kolorowych lakierowanych szkieł, szkieł pokrytych grafiką czy tez fornir i oklein naturalnych modyfikowanych.
  6. 6. Nie ograniczamy się tylko do prostych rozwiązań. Naszym klientom dajemy możliwość ustalenia zabudowy w dowolnych proporcjach- od niskich i wąskich, po szerokie i wysokie.
  7.  Podążamy za najnowszymi trendami. Uczestniczymy w targach mebli czerpiąc inspirację do tworzenia nowych rozwiązań.8. Umawiamy się z klientem na wybrany przez niego termin i dowozimy meble. Dodatkowo nasi fachowcy wykonują usługi montażowe.
  8. Wykonujemy serwis gwarancyjny, w ramach którego można bezpłatnie naprawić lub wymienić na towar w zakresie udzielanej gwarancji. Możliwy jest także serwis pogwarancyjny realizowany na zgłoszenie klienta.
  9. Nasi eksperci są gotowi udzielić fachowej pomocy w doborze odpowiednich produktów nie tylko w stacjonarnych punktach. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, w celu uzyskania fachowej porady.