SYSTEM HELIODOR !

SYSTEM HELIODOR !

|3 lipca 2015
SYSTEM HELIODOR FINALISTĄ KONKURSU DOBRY WZÓR 2016

Ogromnie miło nam poinformować, że nasz system drzwi przesuwnych Heliodor z domykaczem Comfort Touch został pozytywnie oceniony przez ekspertów konkursu Dobry Wzór 2016, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, i zakwalifikował się do ścisłego finału. Tym samym zostanie zaprezentowany na wystawie „Dobry Wzór 2016”, ocenionej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce.

System Heliodor jest synonimem nowoczesnego designu. To rewolucja na rynku drzwi przesuwnych. Cechami charakterystycznymi systemu Heliodor są niewidoczne profile lub otaczająca je cienka ramka oraz niezauważalne łączenia, które nadają stylowy wygląd każdej zabudowie. Innowacyjność tego rozwiązania tkwi także w możliwości łączenia różnych materiałów we frontach, jednoczesnego wykorzystania płyt i szkła.

Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a jego poziom merytoryczny ciągle wzrasta. W tym roku do konkursu zgłoszono 222 produkty i usługi w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca, Sfera publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane były według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę – innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania. Pozytywna ocena wszystkich ekspertów w każdym z kryteriów kwalifikowała produkt i usługę do dalszego etapu. Nasz produkt zdobył same pozytywne noty i tym samym trafił do ścisłego finału konkursu.