„Wszystko zaczyna się od kreski”

„Wszystko zaczyna się od kreski”

|10 października 2016

„Wszystko zaczyna się od kreski”

Projektujemy, tworzymy i realizujemy niepowtarzalne kompozycje meblarskie, oparte o najnowsze technologie w naszej branży.Jesteśmy wiodącym producentem rozwiązań meblarskich. Nie ogranicza Nas żaden asortyment…


W zgodzie z regionalną tradycją czy zgodnie z nowoczesnymi trendami? W kolorach stonowanych czy jaskrawych? Przed przeprowadzką do nowego mieszkania czy domu, albo remontem takie pytania zadaje sobie wiele osób. Bo wcale nie jest łatwo urządzić własne M. Potrzebna jest do tego wyobraźnia i, oczywiście, pieniądze. A ileż osób efekt końcowy rozczarował… Marcin Opalewski i Szymon Petrzak – właściciele Marcop Meble Komandor doradzają – jak stworzyć własne kąty tak by czuć się we własnym domu komfortowo, bezpiecznie i zarazem mieć poczucie prestiżu i wyrafinowania zapraszając w nasze progi przyjaciół, znajomych – naszych gości.

projektowanie

Kiedy przestąpimy próg mieszkania (lub domu) i rzucimy okiem na jego układ, od razu wiemy, co zrobić, żeby było ładnie, przyjemnie i funkcjonalnie. Jak zaprojektować meble dla naszych klientów tak by tworzyły harmonię i ład w połączeniu z ich indywidualnym, osobistym charakterem.

Tworzeniem niepowtarzalnych kompozycji meblarskich zajmujemy się już ponad 20 lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w przeciągu tego czasu wykorzystujemy dla coraz szerszego grona naszych klientów.

Z każdym rozmawiamy indywidualnie. Staramy się wejrzeć głęboko w oczekiwania naszych kontrahentów i dostosować rozwiązania do potrzeb ale i indywidualnego stylu. Każdy z Nas jest inny. Mamy różne wymagania i oczekiwania. Oczywiście, swoją wiedzą i doświadczeniem pomagamy w procesie wyboru rozwiązania, jednak ostatecznie to zdanie i opinia naszych klientów jest dla Nas najważniejsza.

marcop2

Spotkanie z projektantami – zawodowcami w dziedzinie meblarskiej i to pod sztandarem jednego z najbardziej prestiżowych producentów i twórców mebli – KOMANDOR – niektórzy wyobrażają sobie, że przyjdziemy i narzucimy swoją wolę, swoje pomysły, a to nieprawda. – Każdego klienta pytamy najpierw co lubi, jakie style preferuje. Na podstawie tych informacji, na następnym spotkaniu prezentujemy swoje pomysły. Wspólnie wybieramy ścieżkę, którą podążymy dalej. Dopiero wówczas przygotowujemy konkretny projekt.

Jeśli klient go nie zaakceptuje, dopracowujemy go wspólnie, do skutku. Zawsze dochodzimy do porozumienia. Zadowolenie naszych klientów jest dla Nas priorytetem.

kuchnia_szkic

Przygotowanie takiego projektu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Mierzymy mieszkanie, a potem tworzy projekt komputerowy – do milimetra „rozpracowując” każdą ścianę i zastanawiamy się jaką kompozycję meblarską zaproponować. Nasze doświadczenie pozwala podpowiadać naszym klientom najlepsze, ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego ich charakteru. Jesteśmy dumni z naszych projektów i realizacji. Zapraszamy do współpracy.

ZESPÓŁ
Marcop Meble Komandor.